سنگ مصنوعی سمنت پلاست ماشین آلات و خط تولید سنگ آنتیک به همراه انتقال تکنولوژی های نوین ساختمانی خط تولید سنگ مصنوعی آنتیک موزائیک نانو سمنت پلاست، میکسر میز ویبره سنگ ،رزین سنگ مصنوعی  قالب سنگ مصنوعی،افزودنی بتن چسب کاشی فرمول آموزش سنگ مصنوعی سمنت پلاست سنگ مصنوعی نانو سمنت پلاست ،خط تولید سنگ مصنوعی آنتیک موزائیک نانو سمنت پلاست،ماشین آلات تجهیزات،آموزش فرمول قالب رزین تولیدی قالب سمنت پلاست:ارائه خط تولید ماشین آلات تجهیزات سنگ مصنوعی صنعتی آنتیک نانو سمنت پلاست،میکسر میز ویبره ساخت تولید سنگ آنتیک موزائیک کفپوش سنگ پله جدول،رزین قالب سنگ مصنوعی

درباره سنگ مصنوعی ،سنگ مصنوعی چیست؟

Artificial Stone   سنگ مصنوعی   سنگ مصنوعی


سنگ مصنوعی چیستسنگ مصنوعی از ترکیب مجدد سنگ های طبیعی و مواد افزاینده دیگر به دست می آید.این سنگ ها وزن سبک تری دارند در نتیجه نصب آنها سریع تر صورت می گیرد.سنگ های مصنوعی از ترکیب سیمان رس و خاک های سبک وزن ساخته می شوند و و رنگ دانه های اکسیدآهن رنگ مورد نظر را به آن ها می دهد.سپس ترکیبی که از این راه بدست می آید را در قالب ریخته و مدل های مختلف شکل می گیرد. از نظر قیمت سنگ های مصنوعی به مراتب ارزان تر از سنگ های طبیعی هستند زیرا کارهایی که برای استخراج سنگ طبیعی و رساندن آن به بازار باید انجام پذیرد برای سنگ های مصنوعی لازم نیست انجام شود همچنین وزن و ضخامت سنگ های مصنوعی سه برابر کمتر از سنگ های طبیعی است علاوه براین مقاومت ساختاری آن ها در فنداسیون خاص توانایی تحمل بارهای زیاد را به آنها می دهد.

گفتنی است سنگ مصنوعی در واحد مترمربعی برای قطعات تخت به فروش می دهد. شایان ذکراست که رنگ سنگ های مصنوعی در گذر زمان ازبین نمی رود چرا که رنگ این سنگ ها بخشی از ساختار سنگ شده و زمانی که سنگ در حال قالب گیری بوده ثابت شده است.

تجربیات کاری نشان داده است که تغییر قابل مشاهده ای در رنگ این سنگ ها حتی پس از گذر زمان های طولانی و تحت شرایط آب و هوایی مختلف مثل تغییرات فصلی و بدی آب و هوا ایجاد نشده است. علاوه براین به تنوع طرح ها و رنگ ها توجه ویژه ای شده است.قالب سنگ مصنوعی سمنت پلاست

سایه ها و ضد سایه ها به طور خاصی ترکیب شده اند که بر این اساس پس از استفاده از آن سنگ مصنوعی با سنگ طبیعی تفاوتی نخواهد داشت سنگمصنوعی کارا سنگ از محصولات جدید کاراسازه ماندگار است که با استفاده از تکنولوژی نانو به دست می آیدکه ویژگی های خاصی به آن بخشیده است.سنگ های مصنوعی کاراسنگ از ترکیب مجدد سنگ دانه های طبیعی با مواد پلیمری و با استفاده از تکنولوژی نانو به دست می آید و از خصوصیات کیفی آن می توان به مقاومت فشاری خمشی و سایشی زیاد و ساختار مقاوم آن در مقابل سیکل های گرمایی و سرمایی ثبات رنگ درمقابل تابش نورآفتاب وزن کمتر از سنگ طبیعی و تنوع طرح و رنگ اشاره کرد و سنگ های مصنوعی در مدت زمان کوتاهی جایگزین مناسبی برای سنگ های طبیعی می شود.


دانه‌هاي سيليكاته (ماسه‌هاي سيليكاتي، كوارتز، بازالت، پرفيري و غيره) ساخته مي‌شوند همان مقاومت سنگ‌هاي سيليكاته را دارند. هر دوي اين محصولات كه باندهاي در برگيرنده آنها از رزين تشكيل شده مي‌توانند در طبقه‌بندي مواد ضداسيد قرار گيرند.

مشخصات فيزيكي- مكانيكي سنگ مصنوعي
سنگ‌هاي مصنوعي كه از دانه‌هاي آهكي ساخته شده‌اند در مقابل پاخوردگي مقاومت دارند چرا كه مواد به‌كار رفته در آنها در مقابل سايش مقاوم هستند. به همين ترتيب سنگ‌هايي كه از ماسه‌هاي سيليكاته‌‌، كوارتز، يا ماسه‌هاي گرانيتي ساخته شده‌اند در مقابل سايش و پاخوردگي مقاوم هستند.

مراحل توليد بلوک سنگ‌ مصنوعي
هر پلان توليد به سه بخش مي‌شود که خود به‌وسيله ماشين‌آلاتي که پروسه‌هاي خاص دارند تجهيز شده است.
ساخت بلوک
۱-  ماشين‌ها و تجهيزاتي که ترکيبات مخلوط را تامين مي‌کنند و آن¬ها را براي پلان بعدي مهيا مي‌سازند.
۲- ماشين‌ها و تجهيزاتي براي مخلوط کردن ترکيبات و فرستادن آنها به خط ساخت بلوک
۳- ماشين‌هاي ترکيب‌ کننده بلوک و به‌منظور فشرده کردن و فشار و لرزش تحت شرايط خلاء
بريدن بلوک‌ها در ابعاد  مورد نظر
1- ماشين‌ها و تجهيزاتي براي برش بلوک‌ها
فرآيندهاي پرداخت
1- خطوط پيوسته و ماشين‌آلاتي براي پرداخت اسلب‌ها (کاليبره کردن، پوليش، اندازه کردن و ابزارکاري)
در پايان اين خط توليد، مرحله بسته‌بندي اتوماتيک براي قطعات انجام مي‌شود.

 مواد خام موجود در ترکيب سنگ‌ مصنوعیتولید سنگ مصنوعی
مواد خام اصلي که در ترکيب سنگ مصنوعی به‌کار مي‌روند عبارتند از: دانه‌‌ها، دانه¬های پرکننده، رنگدانه‌ها، افزودني‌ها و چسباننده‌ها (رزین یا سیمان)، که در زیر در مورد هر یک توضیح داده می¬شود.
دانه‌‌ها: مواد سنگي هستند که با عوامل چسبنده مخلوط شده و مخلوطي را مي‌سازند که کاملاً فشرده مي‌شود. دانه‌‌ها ممکن است آهکي باشند مانند مرمريت، دولوميت و ديگر سنگ‌هاي آهکي يا سيليکاته باشند مانند گرانيت، پرفيري، کوارتز، بازالت، ماسه‌هاي سيليکاتي، کوارتزيت و غيره. دانه‌‌ها معمولاً به شکل دانه‌هاي ماسه در اندازه‌هاي مختلف به‌کار برده مي‌شوند. دانه‌‌ها ممکن است از خردايش قطعات بزرگتر سنگي و يا از رسوبات ماسه‌اي به‌طور مستقيم به‌دست آيند. انتخاب طبيعت، اندازه و دانه‌بندي آنها بستگي به سيماي سنگ و مشخصات فيزيکي و مکانيکي محصول دارد.
خردايش و انتخاب دانه‌‌هاي آهکي: دانه‌‌هاي خشک را باید به اندازه‌هاي مورد نياز خرد کرد. مراحل توليد اين قطعات همان¬طور که قبلا گفته شد در ابعادي که لازم است تا مخلوط شوند و بسته به اندازه سنگ‌هاي استفاده شده در پلان توليد دارد. البته ابعاد بيش از ۳۰۰ ميلي‌متر نمي‌باشد، لذا مي‌توان از مواد باطله نیز استفاده کرد. سنگ‌هاي کوارتز، کوارتزيت و گرانيت معمولاً بايد به ابعاد ۵۰-۲۰ ميلي‌متر خرد شوند.
پودرها و مينرال‌هاي پرکننده: وقتي مينرال‌هاي پرکننده با رزين مخلوط شوند، چسب‌هاي پايه‌رزيني را تشکیل مي‌دهد. آنها حاوي مواد معدني و سنگي کاملاً خرد شده با جنس‌هاي متفاوت هستند. به‌طور طبيعي، کربنات‌ کلسيم براي سنگ‌هاي ترکيبي مورد استفاده قرار مي‌گيرند که از دانه‌‌هاي آهکي که در ابعاد سيليکا مي‌باشند در ترکيب خود به‌کار گرفته و به‌وسيله دانه‌‌هاي سيليکاتي شکل مي‌گيرند. مينرال‌هاي پرکننده مانند دانه‌‌ها به‌طور وسيعي در ترکيب مواد خام به‌کار مي‌روند.
 افزودني‌ها: مواد مختلفي هستند که به مقاصد مختلف و به‌مقدار بسيار کم به مخلوط افزوده مي‌شوند. کاتاليزيست‌ها و پروموترها براي سخت‌ کردن رزين به مخلوط اضافه مي‌شوند که بين ۱ تا ۳ درصد ترکيب وزني مخلوطند.


چسبانده‌ها: داراي ترکيبات ساختاري رزيني هستند که همراه با پرکننده‌ها براي چسباندن دانه‌ها به‌کار مي‌روند و پس از سخت شدن، پرکننده‌ها و دانه‌‌ها را  به‌هم چسبانده و سنگي فشرده و مقاوم را به وجود مي‌آورند. رايج‌ترين چسب ارگانيکي که مورد استفاده قرار مي‌گيرد رزين پليمري غيراشباع با فرمولي بسيار مناسب براي توليد محصولات سنگ مصنوعي است. رزینی که به‌طور گسترده مورد استفاده قرار مي‌گيرد، اورتوفتاليک است که رزينی نيمه‌سخت با حداقل واکنش است. رزين‌هاي پلي‌استر نیز محصولاتي با کاربرد فراوان هستند. به‌علت وجود خص.صیات مناسب آنها، در مناطق با تکنولوژي بالا مانند اتومبيل‌سازي و علوم وابسته به ساختمان‌ها و صنايع ترکيبي مورد استفاده قرار مي‌گيرند. در تکنولوژي سنگ‌هاي مصنوعي، هم از چسب‌هاي ارگانيک (و رزين‌هاي ساختاري) و هم از چسباننده‌هاي غيرارگانيک (سيمان پرتلند) استفاده می¬شود. لازم به ذکر است که هر چسباننده، ويژگي‌هاي خاص خود را به محصول می-دهد.
رنگدانه‌ها: با اضافه کردن رنگ¬دانه، می¬توان رنگ¬های مختلف را به محصول داد. رنگ‌دانه‌ها نقش رهبري و هدايت‌کنندگي در پروسه ساخت را دارند، در واقع به‌همراه رنگ طبيعي و اندازه دانه‌‌های آنها، رنگ‌هاي جذاب و زيبايي به‌وجود مي‌آید. رايج‌ترين رنگ‌دانه‌هاي مورد استفاده اکسيدهاي فلزي پودر شده مي‌باشند که مي‌توان به‌سادگي آنها را تامين نمود. این رنگ¬ها به‌عنوان رنگ‌هاي صنعتي در بازار وجود دارند. به‌دليل ساختار شيميايي ثابت اين رنگ‌دانه‌ها، اين اکسيدهاي فلزي به مرور زمان تغيير رنگ نمي‌دهند .مقدار کمي از اکسيدها معمولاً بين ۳ تا ۵ کيلوگرم در هر مترمکعب براي رنگ کردن مخلوط سنگ مصنوعي به‌کار مي‌رود.
سیمان: سيمان ماده‌اي چسبنده‌ای است که باعث چسبیدن ذرات به يکديگر شده و ماده¬ای يکپارچه را به¬وجود می¬آورد. سيمان در صنعت ساختمان براي چسباندن مصالح گوناگون به يکديگر به کار مي رود. سيمان از ترکيب مصالح آهکي، رس، سيليس و اکسيدهاي معدني در دماي حدود 1400 درجه سانتي‌گراد ساخته مي‌شود. پس از حرارت ديدن مواد ياد شده در کوره¬هاي دوار، گلوله¬هايي سياه رنگ پديد مي¬آيد که کلينکر ناميده مي¬شود. از آسياب کردن دانه¬هاي کلينکر سرد شده با مقداري سنگ گچ به‌منظور تنظيم گيرش، سيمان پرتلند به¬دست می¬آيد. سيمان به روش¬هاي تر، نيمه تر، نيمه خشک و خشک توليد می¬شود. امروزه از روش خشک به¬دليل آن¬که انرژي کمتري نياز دارد¬، بيشتر استفاده مي¬شود.

شابلون بتن|قالب سنگ فرش بتنی|قالب استامپی بتن

 

قالب استامپی بتن

 فروش شابلون بتن جهت  ایجاد سنگ فرش های بتنی زیبا ،محوطه سازی وفضا سازی شهرداری ها وسنگفرش حیاط وکف ویلا  وباغ که کار ساخت پیاده رو و محوطه سازی را آسان و سریع تر کرده.شرکت اسپادانااستون  شابلون بتن طرح لانه زنبوری رابا کیفیتی مرغوب  ارائه داده است.

کف سازی پیاده رو و محوطه با شابلون های بتنی با کیفیت اسپادانا استون

روش استفاده ازاین شابلون ها به این صورت می باشد که قالب ها راکنارهم چیده ملات را داخل آن میریزیم وتا2الی 3 ساعت ملات باید داخل قالب بماند وبعداز آن خارج میکنیم وتا 24 ساعت روی آن راه نمیرویم تا ملات کاملا سفت شود.

جهت سفارش شابلون های  قالب سنگ فرش بتنی تماس بگیرید

مدیر عامل مهندس بیگی: 09134101292_09367820400

مدیرفروش مهندس شیوایوسفیان:09131272169

سایت:www.spadanastone.com

 
قالب سنگ مصنوعی


قالبهای تزریق جدید با فرمولاسیون اختصاصی اسپادانا تولید میشوند و دارای خصوصیات بارز زیر هستند:

۱: این قالب ها به هیچ عنوان نمی شکنند و دارای عمر طولانی هستند
۲: ملات به این قالبها اصلا نمی چسبد  بنابراین اصلا نیاز به اسید شویی ندارید
و پس از هر بار تولید و درآوردن قالب میتوانید بدون اسید شویی از رنگ متفاوتی  استفاده کنید
۳:در این قالبها ملات از قالب به راحتی جدا میشود و در نتیجه لب پریدگی هم ندارید
برای مثال ۱۵۰ متر موزاییک را به راحتی ظرف مدت ۱.۵ الی ۲ ساعت  میتوانید از قالب در بیاورید

 

سنگ مصنوعی سمنت پلاست ، قالبهای سنگ مصنوعی: آموزش تولید سنگ مصنوعی سنگ مصنوعی ،سمنت پلاست، رزین سنگ مصنوعی فوق روان کننده بتون،دستگاه سنگ مصنوعی, اموزش و راه اندازی خط تولید, سمنت پلاست, سنگ مصنوعی, فروش دستگاه سنگ مصنوعی, فروش قالب سنگ مصنوعی, قالب سنگ مصنوعی
سنگ تراورتن ارزان سنگ نما